HLASUJTE ZA NAŠU ŠKÔLKU

Vážení rodičia, priatelia školy a každý, kto rád pomáha a zapája sa do správnych vecí!

Touto cestou Vás my, pedagógovia a deti Materskej školy v Hliníku nad Váhom, Bytča (Žilinský kraj), žiadame o podporu pri hlasovaní za náš projekt U ZVEDAVEJ STRAKY, pomocou ktorého chceme získať peniaze grantovej nadácie na inovovanie našej školskej záhrady. Posúdením odbornej komisie Nadácie VÚB sme sa dostali do úzkeho výberu a teraz záleží na tom, koľko hlasov náš projekt získa. Do hlasovania sa môže zapojiť každý, kto vlastní telefónne číslo, na ktoré mu po vyžiadaní príde kód. Ten sa následne zadáva pri hlasovaní za náš projekt. Hlasovanie nie je spoplatnené.

TU HLASUJTE!

Prosíme Vás o Váš hlas, vopred  ďakujeme za spoluprácu a veríme, že spoločnými silami to získame.