Všetko o našej škôlke

Vítame vás na stránke Materskej školy Hliník nad Váhom, Bytča.

Sme štátna Materská škola, ktorej zriaďovateľom je Mesto Bytča. Naša Materská škola má 2 triedy, ktoré navštevuje 49 detí vo veku od 3 do 6 rokov. Kolektív zamestnancov tvoria 4 kvalifikované učiteľky a 4 zamestnanci zabezpečujúci prevádzku MŠ. Prioritou našej práce je dieťa. Dieťa so svojimi záujmami, potrebami a svojou individualitou. Preto je koncepcia Materskej školy založená v prvom rade na deťoch, ich hravo a šťastne prežitom detstve v materskej škole.

ms-main-foto

Logom našej škôlky je dúha a pre nás znamená: farebný život v škôlke, zábavná cesta k poznaniu, otvorená brána k detským hrám, prepletená cesta kamarátstiev, zážitok, na ktorý chcem spomínať.

„ Poď po dúhe, zostúp dolu, všade nájdeš jas.
Detský smiech a dobrú vôľu. Hybaj medzi nás!“

Nech táto detstvom pokreslená stránka  povie všetkým naokolo, koľko zážitkov, radosti, smiechu, detských radovánok a nezbedností sa dá prežiť v materskej škole...

Deťom želáme, nech prežívajú u nás len krásne chvíle a rodičom veľa trpezlivosti pri prekonávaní malých i väčších starostí so svojimi škôlkarmi. Spolu nech prežijeme časť nášho života, ktorý nám prinesie pozitívne naladenie a nezabudnuteľné spomienky.

podporujeme-unicef-big-1