OZNAM / PRIJÍMANIE ŽIADOSTÍ NA PRIJATIE DO MŠ

Oznamujem rodičom, ktorí nemajú možnosť zaslať Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ na školský rok 2020/21 elektronicky, že ju môžu priniesť osobne do rúk riaditeľky dňa 7.5.2020 v čase od 10.00 do 12.00 hodiny, a to za dodržania všetkých nariadených hygienicko-epidemiologických opatrení. V ostatnom čase podávania žiadostí - do 15.5.2020 - je tiež možné vložiť žiadosť v obálke do poštovej schránky na budove MŠ. Termín osobného prevzatia dňa 13.5.2020, ktorý bol uvedený v prvom ozname o podávaní žiadostí, ruším.

Mgr. Lenka Papánková

ms-hlinik-email-info


podporujeme-unicef

prazdniny

pre-rodicov

PRIPRAVUJEME

PRE VAŠE DETI

Dozvedieť sa viac

AKTUÁLNE

INFORMÁCIE

Dozvedieť sa viac

PODPORTE

NAŠU ŠKOLU

Dozvedieť sa viac

TLAČIVÁ

DOKUMENTY

Dozvedieť sa viac