OZNAM K PREVÁDZKE MŠ v období od 18. januára 2021

Materská škola bude v prevádzke podľa nasledovných pokynov zriaďovateľa:
Mesto Bytča oznamuje zákonným zástupcom detí, že prevádzka v materských školách naďalej pokračuje v obmedzenom režime v zmysle oznamu zriaďovateľa zo dňa 5.1.2021. Prevádzka je otvorená len pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.
Zároveň platia opatrenia na ochranu pred ochorením na COVID-19 (ochranné rúška a deti sa preukážu čestným prehlásením o bezinfekčnosti).

Ing. Miroslav Minárčik, primátor mesta

Ak sa u niekoho zmenili podmienky (t.j. má nariadenú prácu na pracovisku, nemôže ju vykonávať z domu) a potrebuje prihlásiť svoje dieťa na nasledujúci týždeň do MŠ, môže tak urobiť do piatka 10.00 hodiny, a to nasledovne:

- telefonicky v čase prevádzky MŠ dnes (štvrtok) a zajtra (piatok - len do 10.00 h.)

Mgr. Lenka Papánková, riad. MŠ