DARUJTE NÁM 2% ZO SVOJICH DANÍ

Vážení rodičia, starí rodičia, priatelia školy !
Váš záujem o našu MŠ a šťastný pobyt vašich detí v nej je našou prioritou. Preto sa opäť na Vás obraciame so žiadosťou o podporu našej MŠ.  Pre skvalitnenie a rozvoj výchovno-vzdelávacích aktivít uvítame, ak nám prispejete 2 % zaplatenej dane z príjmov podľa Zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov.

Peniaze získané touto formou v rokoch 2020 a 2021 (teda za dane z rokov 2019 a 2020) sme spojili a spolu s čiastkou z fondu ZRŠ sme objednali náučné a hrové prvky na školský dvor, ktoré budú nainštalované na jar tohto roku. Ďakujeme každému, kto mohol a chcel prispieť.

Našim cieľom pre ďalšie obdobie je pokračovať v tejto aktivite a investícií a tým naďalej zlepšovať a skvalitňovať areál školského dvora. Doplniť ho o nové exteriérové zariadenia, opraviť a vykonať údržbu na zariadeniach terajších, skrášliť prostredie.

Preto sa opäť na Vás obraciame so žiadosťou o príspevok 2 % z Vašich daní a zároveň veríme vo Vašu ochotu nám pomôcť.  Svojim príspevkom podporíte dobrú myšlienku a tiež rozvoj našej MŠ a skvalitnenie pobytu detí v nej.

Informácie k darovaniu Vašich 2% zaplatenej dane z príjmov:

Keďže naša MŠ ako organizácia nemôže sama prijímať 2% z daní, spolupracujeme s  Nadáciou  Spoločne pre región so sídlom v Žiline, ktorá darované peniaze získané školami vracia školám v plnej výške. Preto je potrebné tlačivá vypisovať nasledovne:

• ako prijímateľa do Vyhlásenia (zamestnanci) a do Daňového priznania (právnické a fyzické osoby) je potrebné uvádzať:  Nadácia Spoločne pre región, Framborská 12, 010 01 Žilina, IČO: 3 7 9 0 0 7 0 6
  • tlačivá Vyhlásenie a Potvrdenie (zamestnanci) je potrebné doručiť riaditeľke MŠ (kvôli sumarizácii za MŠ) a tá ich následne doručí na daňový úrad, a to v termíne do 26. apríla 2022;
  • právnické a fyzické osoby doručia riaditeľke MŠ kópiu strany z daňového priznania, na ktorej sú údaje o darovaní (kvôli sumarizácii za MŠ) do 30. apríla 2022, s odloženou daňovou povinnosťou do 24. júna 2022.

Potrebné tlačivá si môžete prevziať osobne v MŠ alebo tu, na našej internetovej stránke.

Tlačivá: Potvrdenie o zaplatení dane za rok 2021, vyhlásenie o zaplatení dane za rok 2021.

Pre ďalšie informácie kontaktujte riaditeľku MŠ osobne, na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo na t.č. 041/5533781.