Usilovné včielky

Učiteľka: Mgr. Veronika Gaňová

Vekové zloženie: 2 – 4 ročné deti
Počet detí: 17

Trieda „Usilovných včielok“ sa nachádza na 1. poschodí a navštevuje ju 17 detí, z toho 8 dievčat a 9 chlapcov. Deti sa v nej snažia čo najviac dokázať a dozvedieť, aby sa z nich mohli stať „zvedaví veľkáci“ – predškoláci.  Logom triedy je LIENKA, ako maličký chrobáčik, ktorý vyvoláva u nás úsmev na tvári. Takýto úsmev radi vidíme aj u najmenších škôlkarov, preto sú aktivity našej triedy vždy veselé a kamarátske. Prostredie triedy je usporiadané do centier aktivít: centrum ranej gramotnosti, centrum skladačiek, centrum dopravy, pohybové centrum, výtvarné centrum, centrum varenia. Esteticky zladené prostredie, pre našu triedu typická žltá a ružová, vytvára pre deti veselú a príjemnú atmosféru. Trieda je vybavená audio-vizuálnou a digitálnou technikou.