OZNAM / K AKTUÁLNEJ SITUÁCII

Vážení rodičia,
v nadväznosti na rozhodnutie MŠVVaŠ SR a opatrenia prijaté Vládou SR prijíma materská škola nasledujúce opatrenia:

  1. Materská škola bude zatvorená do odvolania.
  2. Mesto Bytča ponecháva školné t. j. príspevok zákonných zástupcov za mesiac marec 2020 v pôvodnej výške 12 €. Na ďalšie obdobie, na čas prerušenia prevádzky MŠ, sa príspevok neuhrádza.
  3. Vzhľadom k tomu, že v mesiaci apríl prebieha zápis na plnenie povinnej školskej dochádzky do ZŠ (odkaz na sledovanie stránok základných škôl v Bytči som vkladala minulý týždeň), je potrebné prípadný odklad plnenia povinnej školskej dochádzky dieťaťa oznámiť riaditeľke materskej školy na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , najneskôr však do času vydávania rozhodnutí o prijatí zapísaných detí do materskej školy. Po zahájení výchovno-vzdelávacieho procesu zákonný zástupca dodatočne doručí odporúčanie o odklade plnenia povinnej školskej dochádzky od špeciálneho pedagóga alebo psychológa z CPPPaP alebo ŠPPC. Termín bude zverejnený na webe. Upozorňujeme zákonných zástupcov, že sú povinní prihlásiť aj tieto deti na povinné vzdelávanie v základnej škole.
  4. Informujeme vás o možnostiach vzdelávania detí, a to spôsobom pravidelného vkladania aktivít a námetov pre deti na tejto stránke, čo už prebieha, ale aj prostredníctvom programu RTVS a platformy na dištančné vzdelávanie www.ucimenadialku.sk.
  5. V súlade so stanoviskom Hlavného hygienika SR odporúčame, aby sa deti počas prerušenia výchovno- vzdelávacieho procesu vyvarovali návštev a hromadných podujatí.

Želám Vám všetkým veľa zdravia!
Mgr. Lenka Papánková, riaditeľka MŠ Hliník nad Váhom, Bytča; 2.4.2020

ms-hlinik-email-info


podporujeme-unicef

prazdniny

pre-rodicov

PRIPRAVUJEME

PRE VAŠE DETI

Dozvedieť sa viac

AKTUÁLNE

INFORMÁCIE

Dozvedieť sa viac

PODPORTE

NAŠU ŠKOLU

Dozvedieť sa viac

TLAČIVÁ

DOKUMENTY

Dozvedieť sa viac