OZNAM K PREVÁDZKE Materskej školy

OZNAM K PREVÁDZKE Materskej školy Hliník nad Váhom, Bytča v období od 11. do 18. januára 2021

V súvislosti so súčasnými nariadeniami a pokynmi príslušných úradov, zriaďovateľ MŠ, Mesto Bytča, rozhodol nasledovne:
Od 11.janurára 2021 do 18.januára 2021 otvára materské školy vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu. Zároveň platia opatrenia na ochranu pred ochorením na COVID-19 (ochranné rúška a zákonní zástupcovia sa preukážu čestným prehlásením o bezinfekčnosti).

Zákonní zástupcovia, ktorí spĺňajú uvedené podmienky, môžu prihlásiť svoje deti najneskôr do 7.januára 2021 (štvrtok) do 10,00 hod. riaditeľke materskej školy.

Možnosti prihlásenia v MŠ Hliník nad Váhom, Bytča:

- komentárom pod príspevkom uverejneným vo fb skupine pre rodičov: Dúhová škôlka Hliník;
- mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (doručenie mailu potvrdím spätným mailom o jeho prijatí);
- telefonicky, dňa 7.1.2021 (vo štvrtok) v čase od 9.00 do 10.00 hodiny, na tel. čísle MŠ 041/553 3781.

Pozn.: Zákonní zástupcovia v odvetviach kritickej infraštuktúry sú zamestnanci pracujúci v zdravotníctve, na polícii, vojaci, hasiči, pracovníci elektrární, tí, ktorí nemôžu vykonávať prácu z domu (HO) a ich pracovná činnosť je nevyhnutná na zabezpečenie zdravia a základných životných podmienok občanov.

Mgr. Lenka Papánková