ZAHAJUJEME NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2022/23

Vážení rodičia, milé deti škôlkari a škôlkarky,
letné prázdniny utiekli a my opäť otvárame našu školskú bránu. Veľmi sa na Vás tešíme a prinášame dôležité informácie k nástupu:
Prevádzka Materskej školy začína v piatok, 2. septembra, 2022 o 6.30 hodine. Denná prevádzky je od 6.30 do 16.00 hodiny, deti priveďte najneskoršie do 8.00 hodiny. Ak dieťa do MŠ nepríde, odhláste ho telefonicky z dochádzky do MŠ na telefónnom čísle 041/5533781, zo stravy na telefónnom čísle školskej jedálne 041/5533855 alebo 0944330855.
K nástupu dieťaťa do MŠ je potrebné vypísané vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Na prvý deň dieťa do MŠ potrebuje:
•    prezúvky s pevnou pätou;
•    pyžamo – deti, ktoré sú prihlásené na celodenný pobyt – nechajte v šatňovej skrinke dieťaťa;
•    náhradné oblečenie – spodná bielizeň, tričko, ponožky, pančuchy – vo vrecúšku vložte do šatňovej skrinky dieťaťa.

Všetky osobné veci dieťaťa podpíšte.
Ostatné informácie sa dozviete na prvom plenárnom rodičovskom združení, ktoré sa uskutoční dňa 7. septembra 2022 o 15.30 hodine.

Mgr. Lenka Papánková, riaditeľka MŠ